TWİTTER (X) HESAP DONDURMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

TWİTTER (X) HESAP DONDURMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?Twitter hesabınızı dondurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:


1. Tarayıcınızı açın ve Twitter hesabınıza giriş yapın.

2. Sağ üst köşedeki profil simgesine tıklayın ve açılan menüden "Ayarlar ve gizlilik" seçeneğini seçin.

3. Sol menüden "Hesap" bölümüne tıklayın.

4. Aşağıdaki sayfada "Hesabı Devre Dışı Bırak" bağlantısını bulun.

5. "Hesabı devre dışı bırak" bağlantısına tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan ekranda sizi iki seçenek karşılayacak; "Hesabımı devre dışı bırak" ve "30 günlük süreyle hesabımı devre dışı bırakın". Eğer hesabınızı tamamen silmek istiyorsanız ilk seçeneği seçebilirsiniz. Eğer bir süreliğine hesabınızı dondurmak istiyorsanız ikinci seçeneği seçebilirsiniz.

6. Seçiminizi yaptıktan sonra devam etmek için istenilen bilgileri doldurun ve işlemi onaylayın.

7. Hesabınızın dondurulması için gerekli olan adımları tamamladıktan sonra Twitter hesabınız dondurulacaktır.


Twitter hesabınızı dondurduğunuzda hesabınıza giriş yapamayacak ancak hesabınız silinmeyecektir. Eğer daha sonra tekrar hesabınızı aktif etmek isterseniz, hesabınıza tekrar giriş yaparak hesabınızı aktive edebilirsiniz.


Eğer twitter da kitlenizi kısa süre ve kolay yoldan büyütmek istiyorsanız bu konuda sizlere smm paneller yardımcı olabilmektedir. https://igresellers.com/ sitemizi ziyaret ederek servisler seçeneğinden etkileşimini arttırabilir, paylaşımlarınızı daha fazla kişiye kısa yoldan ulaştırma imkanını yakalayabilirsiniz.