Türkiye’nin En Ünlü İnstagram Fenomenleri Kimlerdir?

Türkiye’nin En Ünlü İnstagram Fenomenleri Kimlerdir?


Instagram fenomenleri son zamanlarda hem kazandıkları gelirlerle hem de insanların dikkati çeken çalışmalar yapmaları ile oldukça ünlü kişiler arasında yer alıyor. Fenomen olgu, görüngü, duyularla algılanabilen şeyler anlamlarının yanı sıra büyüleyici harika olan şeylere veya insanlara denir. Günümüzde sosyal medyaya uyarlanmış,  oldukça yaygın olan kelime anlamı ise herkes tarafından beğenilen takip edilen bilinen kişilere; internet veya sosyal medya fenomenidir


En çok kullandığımız sosyal medya platformu olan Instagramın en başarılı Instagram fenomenlerine gelin beraber bakalım:

Nusret: 

Türk Kasap, şef ve restoran sahibi olan Nusret Gökçe en başarılı instagram fenomenleri top 10 listemize ilk sıradan girerek zirveye 34,4 milyon takipçisi ile yerleşmiş durumda.


Burak Özdemir (CZN Burak):

CZN adlı pide ve künefeleri ile hem Instagram akışımıza hem listede 2.sıradan girmiş olan Burak Özdemir şef, lokantacı ve aynı zamanda Hatay Medeniyetler Sofrasının sahibi olarak başarılı Türk İnstagram Fenomenleri arasında yer almaktadır.


Çağrı Taner:

Başlarda göstermediği hepimizin merak ettiği gerek yüzü ile gerek yaptığı alıntı paylaşımlarda ki bir çoğumuzun ruh haline yaptığı tercümanlık ile tanıdığımız Çağrı Taner'i, dilimizden konuştuğundan mıdır bilinmez 3.sıraya 16.5 milyon takipçi ile yerleştirmişiz.


Cezmi Kalorifer: (8,9)

Adını duyduğumuzda hepimizin kafasından geçen Türk mizahi paylaşımlara ek yüzde oluşan tebessüm aslında neden Fenomen olduğunu anlatmaya yetiyor ve artıyor da. Sanırım melatonin sarhoşluğundan olacak ki kim bu Cezmi Kalorifer bilmiyoruz. Tek bildiğimiz mizah anlayışı tam Türk olan, 4.sırada yer alan en komik instagram fenomenleri arasında.


Reynmen: (7,1)

Gerçek adı ile Yusuf Aktaş, vlogger, YouTuber, oyuncu, şarkıcı, on parmağında on marifet kısaca. Hayatımıza YouTube ile giren fenomen böyle yetenekli oluşundan olsa gerek Instagram'da mecrasında yükselişi yakalamış gerçek başarılı isimlerden biri.


Aykut Elmas: 

Hayatımıza vine ile giren Aykut Elmas Instagram'a geçişini 6.5 milyon takipçi ile oldukça iyi başarmış gözüküyor. Aslen Kütahyalı olan Aykut Elmas, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunu. Mezun olduğu bölümden midir bilinmez Türk halkının dilini çözmüş onlarla olan iletişimini girdiği sempatik rollerle oldukça güçlendirmiş gözüküyor.


Danla Biliç: (5,7) 


Makyaj paletinden yargı çıkaran delikanlı kız, YouTube dan instagrama uzanan, şuan ise oyunculuğa doğru giden başarılı bir fenomenlerimiz arasında . Fenomen ve başarılı kelimesinin gerçekten hakkını verdiğine şüphe yok.


Enes Batur: 

Türk youtuber oyuncu ve şarkıcı olan 23 yaşındaki Enes Batur genç yaşına rağmen başarı ile ilerleyen fenomen basamaklarını emin adımlarla yürütmektedir. 5.3 milyon takipçisi ile en popüler Türk İnstagram Fenomenleri listemizde kendisi  8. Sırada yer almaktadır


Şükran Kaymak: (5,2)

Türkler olarak yemek yemeyi de yapanı da sevdiğimiz listemizin başında yer alan isimlerden belliydi fakat sona doğru karşımıza çıkan Şükran Kaymak da bizi şaşırtmıyor, Bloggerlıkla başlayan hikayesine instagramda lezzetli yemek videoları ile devam eden Şükran Kaymak başarıyı sadece mutfakta değil fenomenliktede yakalamış gözüküyor.


Yasemin Sakallıoğlu: 

Instagram'da çekip yayınladığı komik videolarla ki o hafif kırık karakterle bizle kendini tanıştıran Yasemin Sakallıoğlu, yayınladığı videolardaki harika oyunculuğu ile sadece bizlerden değil yapımcıların gözünden kaçmayıp instagram fenomenliği kariyerine ek kariyerine aynı zamanda film ve dizi oyuncusu olarak devam etmekte. 4.4 milyon takipçisi ile başarılı Instagram fenomenleri listesine 10.sıradan girerek sıkı sıkıya tutunmaktadır.


Sizlerde instagram fenomeni olmak isterseniz bunun için ilk adım olarak hesabınızda takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Bunun için sitemiz https://igresellers.com/services ziyaret edebilir ve ınstagram takipçi satın al seçeneği ile istediğiniz sayıda takipçi satın alabilirsiniz.