YOUTUBE MUSİC NEDİR? NE GİBİ ÖZELLİKLER SUNMAKTADIR?

YOUTUBE MUSİC NEDİR? NE GİBİ ÖZELLİKLER SUNMAKTADIR?


Google'ın online video platformu YouTube, online müzik servisi YouTube Music'i, Spotify ve Apple Music'e alternatif olarak 2015 yılında piyasaya sunmuştu.

50 ülkede kullanımda olan YouTube Music Türkiye'de de kullanıcılara açıldı.


Kullanıcıların kişiselleştirilmiş müzik listeleri oluşturma imkanı sunan YouTube Music'in iki temel versiyonu bulunuyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda reklam gösterimi yapılırken, reklamsız olan YouTube Music Premium ise aylık 9.99 dolara sunuluyor.

Ücretli versiyonda ayrıca, çevrimdışı (çevrimdışı) müzik dinleme, şarkı/albüm indirme ve ekran kilitliyken arka planda müzik dinleyebilme gibi ek özellikler de bulunuyor.

Deneme süresi boyunca 'premium'daki bu özellikler bir ay ücretsiz kullanılabiliyor.

YouTube Music'e web versiyonunun (music.youtube.com) yanısıra iOS ve Android'teki uygulamaları üzerinden de erişilebiliyor.

YouTube Music'in mobil uygulaması için iPhone ve iPad'lerde iOS 7 ve üstü, Android telefon ve tabletlerde ise Android 4.4 ve üstü bir işletim sisteminin olması gerekiyor.


-Reklamsız video ve müzik dinleme

-Arka planda oynatma

-İnternet bağlantısı olmadan dinlemek için müzik ve podcast indirme

-Yalnızca ses modunda kullanma

-YouTube Music ile seyahat 

-İndirilen içerikleri karıştırma

-Hoparlör veya TV cihazında müzik yayınlama


Youtube de abone, takipçi, izlenme gibi etkileşimi arttıran şeyleri satın almak artık 'smm paneller' sayesinde çok kolaylaştı. https://igresellers.com/services sitesinden Youtube izlenme satın al seçeneği ile izlenme sayınızı arttırabilirsiniz.