INSTAGRAM İKİNCİ PROFİL

INSTAGRAM İKİNCİ PROFİL

Instagram gün geçtikçe kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Yakın zamanlarda hediye özelliği, sanal arkadaş ve video indirme gibi birçok yeni özellikler sunmuştur. Bu özelliklerle beraber en son gündeme düşen 2. Profil açma özelliği olmuştur. Peki ya bu özellik nedir?


Instagram, kullanıcıların sadece seçtikleri kişilerin erişebileceği ikinci bir profil oluşturmalarına olanak tanıyan yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. "Flipside" olarak adlandırılan bu özellik, şu anda prototip aşamasında ve henüz test edilmeye başlanmadı. "Flipside" olarak adlandırılan ve Türkçe'ye "Diğer taraf" olarak çevirebileceğimiz özellik ile sadece seçtiğiniz kişilerin ulaşabileceği ikinci ve özel bir Instagram profiline sahip olabileceksiniz. 

Flipside, yakın arkadaşlar özelliğine benzer şekilde, daha özel ve sınırlı bir çevre ile etkileşim kurma amacını taşıyor.


Instagram, geçtiğimiz yıllarda kullanıcıların paylaşımlarını sadece belirledikleri kişilerle paylaşmalarını sağlayan "Yakın Arkadaşlar" özelliğini kullanıma sunmuştu. 

Bu özellikle hikayeler için kullanıcılara daha fazla kontrol sağlamıştı. Ancak, bazı kullanıcılar daha kısıtlı bir Instagram deneyimi için özel hesaplar açmayı tercih etmişlerdi. "Flipside" özelliği, bu ihtiyacı karşılamak üzere geliştirilmiş ve daha da ileri götürülmüş bir özellik olarak ortaya çıkıyor.


Flipside özelliği, kullanıcılara farklı bir profil resmi, isim ve biyografi ile tamamen ayrı bir ikinci Instagram profilini oluşturma imkanı tanıyor. Bu ikinci profil, sadece kullanıcının seçtiği kişilerin erişebileceği özel bir alana dönüşüyor. Ayrıca, Flipside'ın kendi mesaj kutusu da bulunacak, böylece özel iletişim kurma imkanı daha da artacak.


Flipside profili, Instagram topluluk kurallarına tabii olacak ve müstehcen içerikler ya da cinsellik odaklı sohbetlere izin verilmeyecek. Bu özellik, Instagram'ın güvenlik ve içerik politikalarına uygun bir şekilde kullanılmaya devam edecek.


Eğer Instagram da kitlenizi büyütmek istiyorsanız bu konuda sizlere smm paneller yardımcı olabilmektedir. https://igresellers.com/ sitemizi ziyaret ederek servisler seçeneğinden instagram takipçi satın al, instagram beğeni satın al ve instagram izlenme satın al seçenekleri ile paylaşımlarınızın etkileşimini arttırabilir, paylaşımlarınızı daha fazla kişiye kısa yoldan ulaştırma imkanını yakalayabilirsiniz.